Gauldalserien (miniserien) HØST 2019

Postet av Gutter 2009 den 18. Sep 2019

Oppsett med kjøring og kampvert HØST.pdf

Gutter 2009 (G10) – Miniserien høst 2019

 

GUTTER 2009 - Oppdal 1                   12 gutter                            Treneransvarlige: Nina og Terje

Levin, Sigurd, Peder F, Johan, John Julius, Milian, Aslak, Trym S, Peder N, Tobias og Emil André

DATO

TID

HJEMME

BORTE

ARENA

ANSVARLIGE

DOMMER

20.aug

18.15

Oppdal 1

Melhus 3

SMN-bank A1

Kampvert: Trym S

Karoline Kleven

27.aug

17.30

Tr.lyn

Oppdal 1

Sørøya KG

(Kvål)

Kjøring: Milian, John J. og Sigurd (Aslak)

 

3.sept

18.15

Oppdal 1

Rennebu

SMN-bank A1

Kampvert: Peder F

Karoline Kleven

10.sept

18.00

Sokna

Oppdal 1

Terraløkka KG

Kjøring: Aslak, Johan og Levin (Milian)

 

17.sept

18.15

Oppdal 1

Melhus 2

SMN-bank A1

Kampvert: Peder N

Karoline Kleven

24.sept

18.30

Gauldal

Oppdal 1

MBA Lundamo skole

Kjøring: Milian, Tobias, Emil André (Aslak)

 

Tors
3.okt

18.15

Oppdal 1

Gimse

O-bank A1

Kampvert: Trym S

Karoline Kleven

 

GUTTER 2009 - Oppdal 2                        11 gutter                        Treneransvarlige: Marte

Mats, Julian, Simon, Sverre, Anders, Kasper, Edvard, Viktor, Even og David       

DATO

TID

HJEMME

BORTE

ARENA

ANSVARLIGE

DOMMER

20.aug

18.00

Støren

Oppdal 2

Støren Idrettspark

Kjøring: Mats, David og Even (Kasper)

 

27.aug

18.15

Oppdal 2

Gauldal

SMN-bank A1

Kampvert: Edvard

Jesper Haugen Langø

3.sept

17.30

Gimse

Oppdal 2

Brekkåsen

Kjøring: Mats, Julian og Kasper (Edvard)

 

11.sept

 

18.15

Oppdal 2

Melhus 2

Oppdal

Kunstgress

Kampvert: Sverre

Karoline Kleven

17.sept

17.30

Melhus 3

Oppdal 2

Gruva 11´er

Kjøring: Mats, Simon og Anders (David)

 

24.sept

18.15

Oppdal 2

Tr.lyn

SMN-bank A2

Kampvert: Kasper

Karoline Kleven

1.okt

18.00

Sokna

Oppdal 2

Terraløkka KG

Kjøring: Mats, Sverre og Kasper (Even)

 

Bytter gjøres innbyrdes. 

Oppdal Bankbane

 

Kiosken

Ålma

 

O-bank B1

 

 

SMN-bank A1

 

O-bank B2

 

 

SMN-bank A2

Idrettshall

Russergrava


0 Kommentar

Miniserien Oppdal 1 - Våren 2019

Postet av Gutter 2009 den 2. Mai 2019

Gutter 2009 (G10) – Miniserien våren 2019

GUTTER 2009 - Oppdal 1                                                             Treneransvarlige: Nina og Terje

Levin, Sigurd, Peder F, Johan, John Julius, Milian, Aslak, Trym S, Peder N, Tobias og Emil André

DATO

TID

HJEMME

BORTE

ARENA

ANSVARLIGE

DOMMER

7.mai

18.00

Sokna

Oppdal 1

Terraløkka KG

Kjøring: Aslak, Milian, Peder N, Emil A


14.mai

18.00

Gauldal 2

Oppdal 1

MB Arena Hovin

Kjøring: Aslak, Milian, John J. og Emil A


21.mai

17.30

Melhus 2

Oppdal 1

Gruva 11´er 1/4

Kjøring: Aslak, Milian, Johan og Peder F


29.mai

18.00

Oppdal 1

Gimse

SMN-bank A1

Kampvert: Tobias

Karoline Kleven

4.juni

18.00

Oppdal 1

Støren

O-bank B1

Kampvert: Sigurd

Karoline Kleven

11.juni

18.00

Oppdal 1

Melhus 1

SMN-bank A1

Kampvert: Levin

Karoline Kleven

18.juni

18.00

Gauldal 1

Oppdal 1

MB Arena Flå

Kjøring: Aslak, Milian, Peder N og Trym 




GUTTER 2009 - Oppdal 2                                                          Treneransvarlige: Einar og Marte

Mats, Julian, Simon, Sverre, Anders, Kasper, Edvard, Viktor, Even, Trym HS og David

DATO

TID

HJEMME

BORTE

ARENA

ANSVARLIGE

DOMMER

7.mai

18.00

Rennebu

Oppdal 2

Rennebu KG

Kjøring: Mats, Edvard, Julian og Even


14.mai

18.30

Buvik 1

Oppdal 2

Da-Tel 2 7´er

Kjøring: Mats, Simon, Viktor og Trym HS


21.mai

18.00

Oppdal 2

Melhus 1

SMN-bank A1

Kampvert: Julian

Karoline Kleven

28.mai

18.00

Gauldal 1

Oppdal 2

MB Arena Lundamo

Kjøring: Mats, Sverre, Kasper og Anders


4.juni

18.00

Oppdal 2

Tr. Lyn

O-bank B2

Kampvert: Trym HS

Sigrid Liabø (?)

11.juni

18.00

Oppdal 2

Melhus 2

SMN-bank A2

Kampvert: David

Sigrid Liabø (?)

18.juni

18.00

Oppdal 2

Støren

SMN-bank A1

Kampvert: Sverre

Karoline Kleven


Bytter gjøres innbyrdes. Blir det krise så ta kontakt med en av laglederne:

Oppdal 1: Veronika Dale 907 23532                                     Oppdal 2: Steffen Tjemsland 480 95 848


Oppdal Bankbane


Kiosken

Ålma


O-bank B1



SMN-bank A1


O-bank B2



SMN-bank A2

Idrettshall

Russergrava


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline