Gauldalserien (miniserien) HØST 2019
Postet av Gutter 2009 den 18. Sep 2019
Oppsett med kjøring og kampvert HØST.pdf
Gutter 2009 (G10) – Miniserien høst 2019
GUTTER 2009 - Oppdal 1 12 gutter Treneransvarlige: Nina og Terje | ||||||
Levin, Sigurd, Peder F, Johan, John Julius, Milian, Aslak, Trym S, Peder N, Tobias og Emil André | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
20.aug | 18.15 | Oppdal 1 | Melhus 3 | SMN-bank A1 | Kampvert: Trym S | Karoline Kleven |
27.aug | 17.30 | Tr.lyn | Oppdal 1 | Sørøya KG (Kvål) | Kjøring: Milian, John J. og Sigurd (Aslak) |
|
3.sept | 18.15 | Oppdal 1 | Rennebu | SMN-bank A1 | Kampvert: Peder F | Karoline Kleven |
10.sept | 18.00 | Sokna | Oppdal 1 | Terraløkka KG | Kjøring: Aslak, Johan og Levin (Milian) |
|
17.sept | 18.15 | Oppdal 1 | Melhus 2 | SMN-bank A1 | Kampvert: Peder N | Karoline Kleven |
24.sept | 18.30 | Gauldal | Oppdal 1 | MBA Lundamo skole | Kjøring: Milian, Tobias, Emil André (Aslak) |
|
Tors | 18.15 | Oppdal 1 | Gimse | O-bank A1 | Kampvert: Trym S | Karoline Kleven |
GUTTER 2009 - Oppdal 2 11 gutter Treneransvarlige: Marte | ||||||
Mats, Julian, Simon, Sverre, Anders, Kasper, Edvard, Viktor, Even og David | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
20.aug | 18.00 | Støren | Oppdal 2 | Støren Idrettspark | Kjøring: Mats, David og Even (Kasper) |
|
27.aug | 18.15 | Oppdal 2 | Gauldal | SMN-bank A1 | Kampvert: Edvard | Jesper Haugen Langø |
3.sept | 17.30 | Gimse | Oppdal 2 | Brekkåsen | Kjøring: Mats, Julian og Kasper (Edvard) |
|
11.sept
| 18.15 | Oppdal 2 | Melhus 2 | Oppdal Kunstgress | Kampvert: Sverre | Karoline Kleven |
17.sept | 17.30 | Melhus 3 | Oppdal 2 | Gruva 11´er | Kjøring: Mats, Simon og Anders (David) |
|
24.sept | 18.15 | Oppdal 2 | Tr.lyn | SMN-bank A2 | Kampvert: Kasper | Karoline Kleven |
1.okt | 18.00 | Sokna | Oppdal 2 | Terraløkka KG | Kjøring: Mats, Sverre og Kasper (Even) |
|
Bytter gjøres innbyrdes.
Oppdal Bankbane |
|
Kiosken | Ålma |
O-bank B1
|
SMN-bank A1 |
O-bank B2
|
SMN-bank A2 |
Idrettshall | Russergrava |
Miniserien Oppdal 1 - Våren 2019
Postet av Gutter 2009 den 2. Mai 2019
Gutter 2009 (G10) – Miniserien våren 2019
GUTTER 2009 - Oppdal 1 Treneransvarlige: Nina og Terje | ||||||
Levin, Sigurd, Peder F, Johan, John Julius, Milian, Aslak, Trym S, Peder N, Tobias og Emil André | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
7.mai | 18.00 | Sokna | Oppdal 1 | Terraløkka KG | Kjøring: Aslak, Milian, Peder N, Emil A | |
14.mai | 18.00 | Gauldal 2 | Oppdal 1 | MB Arena Hovin | Kjøring: Aslak, Milian, John J. og Emil A | |
21.mai | 17.30 | Melhus 2 | Oppdal 1 | Gruva 11´er 1/4 | Kjøring: Aslak, Milian, Johan og Peder F | |
29.mai | 18.00 | Oppdal 1 | Gimse | SMN-bank A1 | Kampvert: Tobias | Karoline Kleven |
4.juni | 18.00 | Oppdal 1 | Støren | O-bank B1 | Kampvert: Sigurd | Karoline Kleven |
11.juni | 18.00 | Oppdal 1 | Melhus 1 | SMN-bank A1 | Kampvert: Levin | Karoline Kleven |
18.juni | 18.00 | Gauldal 1 | Oppdal 1 | MB Arena Flå | Kjøring: Aslak, Milian, Peder N og Trym |
GUTTER 2009 - Oppdal 2 Treneransvarlige: Einar og Marte | ||||||
Mats, Julian, Simon, Sverre, Anders, Kasper, Edvard, Viktor, Even, Trym HS og David | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
7.mai | 18.00 | Rennebu | Oppdal 2 | Rennebu KG | Kjøring: Mats, Edvard, Julian og Even | |
14.mai | 18.30 | Buvik 1 | Oppdal 2 | Da-Tel 2 7´er | Kjøring: Mats, Simon, Viktor og Trym HS | |
21.mai | 18.00 | Oppdal 2 | Melhus 1 | SMN-bank A1 | Kampvert: Julian | Karoline Kleven |
28.mai | 18.00 | Gauldal 1 | Oppdal 2 | MB Arena Lundamo | Kjøring: Mats, Sverre, Kasper og Anders | |
4.juni | 18.00 | Oppdal 2 | Tr. Lyn | O-bank B2 | Kampvert: Trym HS | Sigrid Liabø (?) |
11.juni | 18.00 | Oppdal 2 | Melhus 2 | SMN-bank A2 | Kampvert: David | Sigrid Liabø (?) |
18.juni | 18.00 | Oppdal 2 | Støren | SMN-bank A1 | Kampvert: Sverre | Karoline Kleven |
Bytter gjøres innbyrdes. Blir det krise så ta kontakt med en av laglederne:
Oppdal 1: Veronika Dale 907 23532 Oppdal 2: Steffen Tjemsland 480 95 848
Oppdal Bankbane | |
Kiosken | Ålma |
O-bank B1 | SMN-bank A1 |
O-bank B2 | SMN-bank A2 |
Idrettshall | Russergrava |